Logo www.PanMS.cz, Podnikatel, obchodník & profesionální tatér

www.PanMS.cz  1. Pan Marek Slavík - Tattoo - 2024

 

Pan Marek Slavík - Tattoo

 

www.PanMS.cz_1_

 
Pan Marek Slavík
 

OTEVŘENO: PONDĚLÍ - PÁTEK

Vždy od 12:00 do 20:00 hodin.

 

Tetování od 16. let.

Tetování od 1.000,- CZK.

Minimální čekací doba.

Minimální cena.

 

Otvírací doba platí pro všechny pracovní dny.

Většinu motivů Ti vytetuji okamžitě na počkání.

Po domluvě tetuji i mimo otvírací dobu.

 

 

Toto je od roku 1990 stránka pro Tebe. Získáš tady informace o mně a mé tatérské práci. Určitě tady najdeš všechno, co Tě zajímá a týká se tetování. Tyto informace jsou cenné především pro každého, kdo se chystá na svoje první tetování. Zároveň Ti děkuji za zájem a návštěvu mých stránek a věřím na společné setkání v mé tatérské dílně.

 

OBSAH:

 

1. Kdo jsem?

2. Kontakt.

3. Adresa tetovacího salonu.

4. Co nabízím a jak platit?

5. Jak mluvím?

6. Chceš tetování?

7. Jak pečovat o tetování?

 

1. KDO JSEM?

 

Dobrý den...

Jmenuji se Marek Slavík.

 

   Narodil jsem se 25.8.1971 v Karlových Varech. Jsem člověk a také podnikatel, obchodník a profesionální tatér. Tetuji od roku 1985. Profesionálně tetuji od roku 1990. Tetování je po generace rodinnou tradicí. Neváhej mne navštívit.

   Plné technické vybavení mojí tatérské dílny Ti poskytuje společně se mnou, bohatými zkušenostmi a mnoholetou praxí, perfektní profesionální jistotu. Je tak maximálně zaručena kvalita, čistota, odborné pracovní postupy a dodržování nejpřísnějších hygienických norem nejen vyžadovaných, ale především nutných, při výkonech na tomto pracovišti. Zároveň je toto registrované pracoviště pod kontrolou Hygienické stanice hlavního města Prahy. Veškerý používaný materiál a barvy jsou světově osvědčených značek té nejlepší kvality.

   Tetovací barvy jsou velmi přísně testovány u příslušných úřadů a institucí a samozřejmě vždy mají platné atesty pro EU a ČR. Používám pouze tetovací barvy bez obsahu karcinogenních látek, veganské a netestované na zvířatech.  Tetovací barvy jsou v souladu s aktuálně platným nařízením EU a ČR. Od 4.1.2022 splňují povinná kritéria ResAP2008_1, ECHA (REACH) a splňují nařízení komise EU 2020/2081 ze dne 14.12.2020.

   Přijď se ke mně podívat a poznej mne, i mou práci. Neváhej a ozdob svoje tělo tetováním. A já? Jsem až do smrti tady, připraven seriózně ztvárnit Tvou originální představu.

 

 

 

 

2. KONTAKT

 

Trvalé bydliště a sídlo firmy:

 

Pan Marek Slavík

Rybná 716/24

110 00 Praha 1

Česká republika

 

!!! POZOR !!!

Tetovací salon je na adrese:

Táboritská 13, Praha 3 - Žižkov.

Datová schránka:

Fyzická osoba: gd6i8g8

Podnikající fyzická osoba: wh9i7zd

 

Mobilní telefon:

(+420) 720 622 822

 

E-mail:

CZ.Pan.Marek.Slavik@gmail.com

 

 

 

Naskenuj QR kód a můj osobní kontakt se ti automaticky uloží.

 

 

INSTAGRAM (osobní):

https://www.instagram.com/cz.pan.marek.slavik.personal/

 

FACEBOOK (osobní):

https://www.facebook.com/CZ.Pan.Marek.Slavik.personal/

 

FACEBOOK (tetovací salon):

https://www.facebook.com/CZ.Pan.Marek.Slavik.business.Tattoo3. ADRESA TETOVACÍHO SALONU

Korespondenční adresa:

 

Pan Marek Slavík - Tattoo

Táboritská 1083/13

130 00 Praha 3

Česká republika

 

IČ: 48374491

IČ provozovny: 1004069332

 

4. CO NABÍZÍM A JAK PLATIT?

 

Nabízím tetování a platba je možná v hotovosti, kartou a kryptoměnou!

 

Akceptovaná měna:

CZK, EURO, US DOLLAR.

 

Akceptované platební karty:

VISA, MasterCard.

 

Akceptovaná kryptoměna:

BITCOIN, GO CRYPTO, BITCOIN CASH, VIBERATE, LITECOIN, ETHER.

 

5. JAK MLUVÍM?


Česky, Rusky, Anglicky, Německy, Španělsky.

 

6. CHCEŠ TETOVÁNÍ?

 

1. Musíš přijít ke mně do salonu osobně. Udělám Ti tetování za podmínek určených  platným zákonem České republiky:

   a) Po dovršení 16. let věku. S Tvým záměrem musí souhlasit zákonný zástupce a musí na místě podepsat souhlas k výkonu tetování.

   b) Po dovršení 16. let věku. S Tvým záměrem musí souhlasit zákonný zástupce a pokud se nemůže dostavit osobně, musí podepsat a notářsky ověřit souhlas k výkonu tetování.

   c) Po dovršení 18. let věku.

2. Musíš být svéprávný/svéprávná a při smyslech.

  1. 3. V den tetování neber drogy a nepij alkohol. Neužívej léky na ředění krve a to ani ve volně dostupné formě, jako například (Acylpyrin) a ani jemu podobné přípravky obsahující látky podobného charakteru, kterými se mnoho lidí bez rozmyslu doslova krmí s úmyslem potlačit chřipku, migrénu, bolesti hlavy, nebo při menstruaci. Nepožívej před výkonem tetování energetické nápoje, kávu a nic co obsahuje vyšší množství kofeinu, taurinu, guarany. Neužívej léky typu (Viagra), obsahující TADALAFIL, SILDENAFIL a jiné ihibitory fosfodiesterázy typu 5 (PDE5) v žádné formě! Jmenované věci negativně ovlivňují kvalitu tetování v době trvání výkonu. Způsobují ředění krve, zvyšují krevní tlak a doslova rozpalují cévní systém na periferii. To může způsobit rozpíjení, vyblednutí nebo ztrátu barvy. Pro tatéra je těžší dostat barvu do kůže, protože je působením těchto látek neustále vytlačována a ředěna krví. Znamená to také logicky delší tetovací čas a tím i větší porušení kůže. Bezprostředně po výkonu tetování už neplatí žádná omezení. K výkonu tetování musíš projevit zodpovědný přístup, stejně jako Tvůj tatér.

4. Jestli máš zdravotní problémy, léčíš se, trpíš nějakou nemocí a nebo užíváš léky, poraď se s lékařem. Jestli je plánované tetování Tvého těla možné, musíš také poučit tatéra o tom, co přesně musí udělat v případě projevu Tvé nemoci!

5. Pokud jsi těhotná, poraď se s lékařem, jestli je plánované tetování Tvého těla možné. Někteří odborníci tvrdí, že výkon tetování může v určitém stádiu těhotenství poškodit Tvůj plod, nebo zapříčinit potrat.

6. Epileptikům může výkon tetování vyvolat záchvat.

7. Diabetikům se déle hojí rány, jsou náchylnější na infekce a neměli by zanedbávat pokyny tatéra při péči o čerstvé tetování až do úplného zhojení.

8. Tetovat se můžeš po celý rok. Výsledná kvalita tetování a barev v kůži celkově nezáleží na tom jaké je roční období. Nezáleží ani na tom v jaké zeměpisné poloze žiješ, nebo kde se necháš tetovat. Lidé se tetují všude na světě a na mnoho místech našeho světa jsem tetoval i já sám. Kvalita barev v kůži je závislá na kvalitě používaných barev, na práci tatéra a stejně tak na Tvojí péči o čerstvé tetování až do úplného zhojení. Každé zhojené tetování doporučuji mazat v době vystavování přímému slunci ochraným faktorem (UVA/UVB) SPF 50 a víc! Je nutné dodržovat pokyny tatéra.

9. Tetuji každého a všechno. Jako výtvarný umělec a člověk respektuji bez výjimky Tebe, Tvou osobnost, příslušnost, národnost, rasu, názor, smýšlení, víru, vyznání, náboženství, sexuální nebo politickou orientaci. Respektuji existenci každého jedince a vždy je mi potěšením s Vámi jednat.

10. Neriskuj tetování u "neznámých" známých, kteří si zrovna koupili strojek a zkouší tetovat. Nehleď ovšem na to, jestli tetuje v salonu, v kriminále, v armádě a nebo doma. Hleď jen na to jak to dělá, protože nějak a někde začít musí. Vyber si svého člověka, který dělá dobře a čistě! Kůži máš jen jednu a život také. Jakékoliv nerozvážné dobrodružství Tě může doživotně poznamenat nejen na vizáži, ale také na zdraví!

 

7. JAK PEČOVAT O TETOVÁNÍ?

 

Každé čerstvé tetování je z lékařského hlediska zranění. Kůže v místě tetování je při výkonu mnohonásobně porušována jehlou. Je proto nutné po výkonu ošetřit tetované místo a následně o něj pečovat až do úplného zhojení. Z pohledu tetovaného člověka je to moment, ve kterém došlo k úplnému oloupání stroupků z povrchu kůže na tetovaném místě. To trvá většinou 7-14 dní, velká a vyplňovaná tetování na problematických místech až dva měsíce. V tento moment můžeš považovat tetování za zhojené. Existuje několik metod jak pečovat o čerstvé tetování. Já provádím a doporučuji níže popsanou metodu:

1. Tatér Ti ošetří tetované místo a zakryje.

2. Po hodině odstraň dočasnou bandáž.

3. Krátce omyj mýdlem a vodou. Použij k tomu nejlépe antibakteriální mýdlo.

4. Osuš tetované místo.

5. Vmasíruj lehce na tetované místo vazelínu, nebo mast k tomu určenou.

6. Takto stejným způsobem ošetřuj čerstvé tetování 2x denně (ráno a večer), první 3-4 dny. Následující dny už pouze dál potírej čerstvé tetování několikrát během dne mastí až do úplného oloupání strupů, které se následně po výkonu tetování utvořily. Po celou dobu hojení bude tetované místo svědit. Nikdy strupy neseškrabuj, ani neotrhávej silou!  

7. V době hojení musíš s tetováním do vody jen krátce! Kůže v místě čerstvého tetování je doslova rozpíchaná jehlou. Pokud toto místo bude delší dobu pod vodou, tak se kůže rozmáčí, roztrhne a nebude mít šanci udržet v tetovaném místě svou celistvost ani implantovaný pigment. Toto se ve výsledku projeví jako jizva.

8. Po celou dobu hojení nesmíš vystavovat tetované místo přímému slunci nebo záření v soláriu! Sluneční záření působí negativně na implantovaný pigment. Bledne barvu a napíná následným prohřátím kůži, která se tak může při pohybu snadno natrhnout a to hlavně v prvních dnech hojení.

9. Po celou dobu hojení se vyhni fyzickému poškození tetovaného místa! Vyhni se úderu, pádu, tahání, pumpování objemu svalů, nebo odření tetovaného místa při nejrůznějších činnostech, zejména při sportu. To by mohlo způsobit trvalé poškození kůže a znehodnotit tetování.

10. Ve chvíli, kdy se oloupou všechny strupy z tetovaného místa, se už nemusíš dál omezovat. Kůže je uzavřená.

 

 

Děkuji za návštěvu... Pan Marek Slavík.

 

Dámy & Pánové, vážení přátelé...

BUĎ VÍTÁN, KDO S DOBROU VŮLÍ PŘICHÁZÍŠ.

NAŠEMU KONÁNÍ, BUĎ BOŽÍ POŽEHNÁNÍ.

Vždy je mi potěšením s Vámi jednat. Amen.

 

www.PanMS.cz